Ons fantastisch leerkrachtenteam

Directie Leen Weymeersch leen.weymeersch@gsdewindwijzer.be
Secretariaat Veroniek Serraes veroniek.serraes@gsdewindwijzer.be
Beleidsmedewerker Katrin Demets katrin.demets@gsdewindwijzer.be
Zorgcoördinator Lize Dierick lize.dierick@gsdewindwijzer.be
Peuterklas Silvy Poppe silvy.poppe@gsdewindwijzer.be
1ste kleuterklas Sarah Bracke

Zoë Geirnaerdt

sarah.bracke@gsdewindwijzer.be

zoe.geirnaerdt@gsdewindwijzer.be

2de kleuterklas Eveline Nijs eveline.nijs@gsdewindwijzer.be
3de kleuterklas Elien Verlee elien.verlee@gsdewindwijzer.be
kinderverzorgster Valerie Vandenberghe valerie.vandenberghe@gsdewindwijzer.be
1ste leerjaar Liza Roelandt

Lut Lecluyse

liza.roelandt@gsdewindwijzer.be

lut.lecluyse@gsdewindwijzer.be

2de leerjaar Marijke Meganck

Lut Lecluyse

marijke.meganck@gsdewindwijzer.be

lut.lecluyse@gsdewindwijzer.be

3de leerjaar Isaura Dhondt isaura.dhondt@gsdewindwijzer.be
4de leerjaar Kathleen De Both kathleen.deboth@gsdewindwijzer.be
5de leerjaar Els Van Nevel

Ann De Moor

els.vannevel@gsdewindwijzer.be

ann.demoor@gsdewindwijzer.be

6de leerjaar Katia Vandevelde

Ann De Moor

katia.vandevelde@gsdewindwijzer.be

ann.demoor@gsdewindwijzer.be

Lichamelijke opvoeding kleuter Zoë Geirnaerdt zoe.geirnaerdt@gsdewindwijzer.be
Lichamelijke opvoeding lager Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Zedenleer Ny Wille ny.wille@gsdewindwijzer.be
Rooms-Katholieke Godsdienst Ann Willems ann.willems@gsdewindwijzer.be
Islamitische godsdienst Wissam Soussou wissam.soussou@gsdewindwijzer.be
Onderhoudspersoneel Mevr. Eve Meganck
Toezichthoudend personeel: Mevr. Nelsy Schepens – Dhr. Seppe Roels – Mevr. Cathérine Vanden Berghe
Directie Leen Weymeersch leen.weymeersch@gsdewindwijzer.be
Secretariaat Veroniek Serraes veroniek.serraes@gsdewindwijzer.be
Beleidsmedewerker Katrin Demets katrin.demets@gsdewindwijzer.be
Zorgcoördinator Lize Dierick lize.dierick@gsdewindwijzer.be
Peuterklas Veerle van Baarle veerle.vanbaarle@gsdewindwijzer.be
1ste kleuterklas Elly Van Peteghem elly.vanpeteghem@gsdewindwijzer.be
2de kleuterklas Sofie Erauw sofie.erauw@gsdewindwijzer.be
3de kleuterklas Nathalie Krick nathalie.krick@gsdewindwijzer.be
kinderverzorgster Valerie Vandenberghe valerie.vandenberghe@gsdewindwijzer.be
1ste leerjaar Karine Van Wesemael

Lut Lecluyse

karine.vanwesemael@gsdewindwijzer.be

lutgarde.lecluyse@gsdewindwijzer.be

2de leerjaar An-Sofie Troch an-sofie.troch@gsdewindwijzer.be
3de leerjaar Carla Meuys carla.mehuys@gsdewindwijzer.be
4de leerjaar Cindy Bracke

Ann De Moor

cindy.bracke@gsdewindwijzer.be

ann.demoor@gsdewindwijzer.be

5de leerjaar Ineke Van Hoeke

Vanessa Ruttens

ineke.vanhoeke@gsdewindwijzer.be

vanessa.ruttens@gsdewindwijzer.be

6de leerjaar Rita De Geest

Ann De Moor

rita.degeest@gsdewindwijzer.be

ann.demoor@gsdewindwijzer.be

Lichamelijke opvoeding kleuter Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Lichamelijke opvoeding lager Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Zedenleer Lien Thienpondt lien.thienpondt@gsdewindwijzer.be
Rooms-Katholieke Godsdienst Ann Willems

Lieva Laureys

ann.willems@gsdewindwijzer.be

lieva.laureys@gsdewindwijzer.be

Islamitische godsdienst
Toezichthoudend personeel: Mevr. Sabine Buysse – Mevr. Catherine Bogaert
Dhr. Seppe Roels