Ons fantastisch leerkrachtenteam

Directie Leen Weymeersch leen.weymeersch@gsdewindwijzer.be
Secretariaat An Mertens an.mertens@gsdewindwijzer.be
Beleidsmedewerker Katrin Demets katrin.demets@gsdewindwijzer.be
Zorgcoördinator Lize Dierick lize.dierick@gsdewindwijzer.be
Peuterklas Veerle van Baarle veerle.vanbaarle@gsdewindwijzer.be
1ste kleuterklas Elly Van Peteghem elly.vanpeteghem@gsdewindwijzer.be
2de kleuterklas Sofie Erauw

Liza Roelandt

sofie.erauw@gsdewindwijzer.be

liza.roelandt@gsdewindwijzer.be

3de kleuterklas Nathalie Krick nathalie.krick@gsdewindwijzer.be
1ste leerjaar Karine Van Wesemael

Lut Lecluyse

karine.vanwesemael@gsdewindwijzer.be

lutgarde.lecluyse@gsdewindwijzer.be

2de leerjaar An-Sofie Troch

wordt vervangen door David De Smet

an-sofie.troch@gsdewindwijzer.be

david.desmet@gsdewindwijzer.be

3de leerjaar Carla Meuys carla.mehuys@gsdewindwijzer.be
4de leerjaar Cindy Bracke

Ineke Van Hoeke

cindy.bracke@gsdewindwijzer.be

ineke.vanhoeke@gsdewindwijzer.be

5de leerjaar Ineke Van Hoeke

Patrick De Bock

ineke.vanhoeke@gsdewindwijzer.be

patrick.debock@gsdewindwijzer.be

6de leerjaar Rita De Geest

Lut Lecluyse

rita.degeest@gsdewindwijzer.be

lut.lecluyse@gsdewindwijzer.be

Lichamelijke opvoeding kleuter Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Lichamelijke opvoeding lager Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Zedenleer Lien Thienpondt lien.thienpondt@gsdewindwijzer.be
Rooms-Katholieke Godsdienst Ann Willems

Lieva Laureys

ann.willems@gsdewindwijzer.be

lieva.laureys@gsdewindwijzer.be

Islamitische godsdienst Wissam Soussou wissam.soussou@gsdewindwijzer.be
Toezichthoudend personeel: Mevr. Sabine Buysse – Mevr. Marie-Rose De Geest – Mevr. Catherine Bogaert