Ons fantastisch leerkrachtenteam

Directie Leen Weymeersch leen.weymeersch@gsdewindwijzer.be
Secretariaat An Mertens an.mertens@gsdewindwijzer.be
Beleidsmedewerker Katrin Demets katrin.demets@gsdewindwijzer.be
Zorgcoördinator Anja Baele anja.baele@gsdewindwijzer.be
Peuterklas Silvy Poppe silvy.poppe@gsdewindwijzer.be
1ste kleuterklas Veroniek Serraes veroniek.serraes@gsdewindwijzer.be
2de kleuterklas Eveline Nijs eveline.nijs@gsdewindwijzer.be
3de kleuterklas Elien Verlee – wordt vervangen door Liza Roelandt elien.verlee@gsdewindwijzer.be
1ste leerjaar Isaura Dhondt isaura.dhondt@gsdewindwijzer.be
2de leerjaar Marijke Meganck marijke.meganck@gsdewindwijzer.be
3de leerjaar Katia Vandevelde katia.vandevelde@gsdewindwijzer.be
4de leerjaar Kathleen De Both kathleen.deboth@gsdewindwijzer.be
5de leerjaar Els Van Nevel els.vannevel@gsdewindwijzer.be
6de leerjaar Ann Roels ann.roels@gsdewindwijzer.be
Lichamelijke opvoeding kleuter Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Lichamelijke opvoeding lager Annelies De Wilde annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be
Zedenleer Ny Wille ny.wille@gsdewindwijzer.be
Rooms-Katholieke Godsdienst Ann Willems ann.willems@gsdewindwijzer.be
Islamitische godsdienst Wissam Soussou wissam.soussou@gsdewindwijzer.be
Onderhoudspersoneel Mevr. Chantal Baert – Mevr. Christina Willems
Toezichthoudend personeel: Mevr. Nelsy Schepens – Dhr. Seppe Roels
Directie Leen Weymeersch leen.weymeersch@gsdewindwijzer.be
Secretariaat An Mertens an.mertens@gsdewindwijzer.be
Beleidsmedewerker Katrin Demets katrin.demets@gsdewindwijzer.be
Zorgcoördinator Lize Dierick lize.dierick@gsdewindwijzer.be
Peuterklas Veerle van Baarle veerle.vanbaarle@gsdewindwijzer.be
1ste kleuterklas Elly Van Peteghem elly.vanpeteghem@gsdewindwijzer.be
2de kleuterklas Sofie Erauw

Sarah Bracke

sofie.erauw@gsdewindwijzer.be

sarah.bracke@gsdewindwijzer.be

3de kleuterklas Nathalie Krick nathalie.krick@gsdewindwijzer.be
1ste leerjaar Karine Van Wesemael

Lut Lecluyse

karine.vanwesemael@gsdewindwijzer.be

lutgarde.lecluyse@gsdewindwijzer.be

2de leerjaar An-Sofie Troch an-sofie.troch@gsdewindwijzer.be
3de leerjaar Carla Meuys carla.mehuys@gsdewindwijzer.be
4de leerjaar Cindy Bracke

Lut Lecluyse

cindy.bracke@gsdewindwijzer.be

lutgarde.lecluyse@gsdewindwijzer.be

5de leerjaar Ineke Van Hoeke

Patrick De Bock

inneke.vanhoeke@gsdewindwijzer.be

patrick.debock@gsdewindwijzer.be

6de leerjaar Rita De Geest

Lut Lecluyse

rita.degeest@gsdewindwijzer.be

lutgarde.lecluyse@gsdewindwijzer.be

Lichamelijke opvoeding kleuter Annelies De Wilde

Sarah Bracke

annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be

sarah.bracke@gsdewindwijzer.be

Lichamelijke opvoeding lager Annelies De Wilde

Annemie Van de Voorde

annelies.dewilde@gsdewindwijzer.be

annemie.vandevoorde@gsdewindwijzer.be

Zedenleer Lien Thienpondt lien.thienpondt@gsdewindwijzer.be
Rooms-Katholieke Godsdienst Ann Willems

Lieva Laureys

ann.willems@gsdewindwijzer.be

lieva.laureys@gsdewindwijzer.be

Islamitische godsdienst Wissam Soussou wissam.soussou@gsdewindwijzer.be
Onderhoudspersoneel Mevr. Eve Meganck – Mevr. Martine Fiers
Toezichthoudend personeel: Mevr. Sabine Buysse – Mevr. Marie-Rose De Geest – Mevr. Catherine Bogaert